KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197356

nr 1619 7356

Harald Norrby

(f. 1928), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 29x50 cm, yttermått inklusive ram: 36x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:03:27

13/5 17:51:59 1      Vinnande bud

Harald Norrby

Läs mer om Harald Norrby